Чи знаєте ви скільки шкіл у вашому місті доступні для дітей з особливими освітніми потребами? Скільки конкретно у вашій школі комп’ютерів, планшетів, принтерів, інтерактивних дошок?

Про це і багато іншого тепер можна дізнатися на інтерактивних онлайн картах, які ми створили за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках Transition Promotion Program.

Наразі доступно 5 карт у таких містах:

Інформація по школах на цих мапах внесені відповідно до офіційних даних, які нам надали навчальні заклади.

По кожному закладу доступна інформація щодо певної наявної матеріально-технічної бази (МТБ) у закладі, кількості класів, учнів, а також відкрита можливість виставляти рейтинг по категоріях: якість харчування, ставлення педагогів до учнів, ставлення адміністрації до батьків, стан будівлі і класів. У сукупності, формується громадський рейтинг закладу.

Громадський рейтинг – це можливість громади звернути увагу адміністрації закладу на ті особливості, які слід покращити, а також, разом із даними МТБ, допомагає батькам робити правильний вибір відповідного закладу.

Онлайн мапи дозволяють побачити, наприклад, що загальна кількість комп’ютерів в закладах Краматорська – 235, з них 51% придбано за бюджетні кошти, не працює майже 10% від загальної кількості, придбано понад 5 років тому 58%. Або, наприклад, в місті Херсон лише 43 заклади з 57, що отримують фінансування з бюджету, обладнані пандусами та поручнями.

Запрошуємо всіх дослідити що є у ваших закладах освіти.

Pin It on Pinterest