Серед всіх комп’ютерів, що є у Чернігівських школах – лише 69% були придбані за кошти бюджету, а у 40% термін придбання становить вже понад 5 років.

Відповідно до наданої інформації 36 школами, які знаходяться у комунальній власності, на 28 195 учнів доступно всього 1 673 комп’ютери.  1 161 (69,4%) з них були придбані за кошти бюджету, у 666 комп’ютерів (39,8%) термін придбання становить понад 5 років. 78% підключено до Інтернету, і лише 14,58% до WiFi.

В різних школах Чернігова ці цифри варіюються. Наприклад, в деяких школах 100% комп’ютерів придбані за кошти бюджету, а в деяких всього 32% комп’ютерів. За які кошти були придбані інші комп’ютери? Напевно, за кошти благодійників.

В деяких міських школах понад 60% комп’ютерів старші вже за 5 років, або 40% взагалі не працюють, а є і такі школи, де жоден із заявлених комп’ютерів не підключений до Інтернету.

Більш детально про всі ці дані можна дізнатися в розрізі кожного загальноосвітнього закладу Чернігова на спеціально створеній інфраструктурній мапі шкіл, яка була розроблена в рамках програми Open School in UA за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні.

По кожній школі можна подивитися таку інформацію, як кількість класів, кількість учнів, загальна площа всіх приміщень школи, і скільки з них здано в оренду, кількість класних кімнат, комп’ютерних класів, і самих комп’ютерів, чи є у школах класи з інтерактивними поверхнями, і скільки класів із засобами візуалізації (без інтерактиву).

Більш того, на сайті відкрита можливість громадського рейтингування. Батьки, чиї діти навчаються у закладі, можуть оцінити заклад по таких категоріях:  якість харчування, відношення педагогів до дітей, і адміністрації до батьків, стан будівлі школи і класів.

На основі оцінок, буде формуватися громадський рейтинг школи.

Pin It on Pinterest